وب سایت گیم بکس

نجات‌بخش مهتاب | نقدها و نمرات بازی Wavey the Rocket

عنوان Wavey the Rocket که توسط استودیوی آپرروم گیمز (UpperRoom Games) توسعه یافته است، یک بازی اکشن و مفرح محسوب می‌شود که در آن باید از نابودی ماه توسط شرکتی شیطلانی جلوگیری کنید. در این بازی باید به کنترل امواج پرداخته و انرژی کیهانی را برای از پیش رو برداشتن دشمنان خود ذخیره کنید.

گیم‌پلی این بازی منحصر به فرد و اعتیادآور بوده و دارای بیش از ۸۰ مرحله‌ی جذاب و چالش برانگیز، شخصیت‌های دوس داشتنی و باس‌فایت‌های به یادماندنی خواهد بود. این بازی با الهام گرفتن از عناوین پلتفرمر موفق و مدرن توانسته تا کنترل بازی چالشی، بازگشت‌های سریع و جمع‌آوری منابع را به روشی منحصر به فرد پیاده‌سازی کند.

عنوان Wavey The Rocket چالش جدید و تازه‌ای برای هردو گروه بازی‌بازانی که به تازگی قصد تجربه‌ی این سبک را دارند یا آن‌هایی که از طرفداران این سبک متفاوت هستند، مهیا می‌کند. همانطور که اظهار شد بیش از ۸۰ مرحله با ۱۰ خط داستانی متفاوت در بازی وجود دارد که شما می‌توانید با انتخاب سطح دشواری Grandmaster مهارت خود را در بازی بسنجید. همچنین در بازی Wavey The Rocket برخی مینی‌گیم‌های دیگری نیز قرار دارد که در آن‌ها فقط به مبارزات و ضرب و شتم حریفان خود خواهید پرداخت.

دیدگاه‌ها (0)

*
*